Jak vyrábíme

Pečlivě pro Vás vybíráme ty nejkvalitnější materiály z trvale udržitelné produkce splňující ty nejpřísnější certifikace, protože ohleduplnost k životnímu prostředí, rostlinám, zvířatům a lidem je pro nás nejvyšší prioritou, rovněž jako preferování lokálních dodavatelů a obchodních partnerů. Na střizích spolupracujeme s českým módním návrhářem, který má více než desetiletou praxi v oboru a vážíme si jeho práce z důvodu kreativity střihů, preciznosti a vysoké kvality provedení při zhotovování našich produktů.  Nad každým krokem výroby jsme přemýšleli s co největší pečlivostí. Základem pro dokonalý výrobek je z naší strany důležitá vysoká kvalita použitých materiálů a zpracování s maximální ohleduplností k životnímu prostředí. 
Organická bavlna

Organická bavlna

Organická bavlna, jinak také biobavlna nebo ekobavlna je pevnější, ale na dotek jemnější a měkčí, protože vlákno má více chmíří, které není poškozeno chemickým procesem výroby konvenční bavlny. Látky z organické bavlny májí větší odolnost, jsou trvanlivější a zachovávají si větší přirozenou měkkost. Biobavlna je rovněž ideální pro děti a alergiky. Nemá nádech formaldehydu, který se používá při zpracování konvenční bavlny. Má vyšší stupeň prodyšnosti a nezasahuje do přirozené rovnováhy pokožky. Pokožka tak může lépe dýchat.
GOTS certifikace - tvorba hodnot

GOTS certifikace - tvorba hodnot

Textilie jsou vyráběny podle nejpřísnějších ekologických a etických norem, které jsou pravidelně kontrolovány. Nucená či dětská práce, nebo používání nebezpečných chemikálií není tolerována. Zaopatřeni jsou jak pěstitelé bavlny, tak i zaměstnanci továren a je jim vytvářeno férové, bezpečné a čisté prostředí pro práci s jasně stanovenou minimální mzdou. Při ekologické výrobě bavlny a jejím zpracování je až o 94% nižší emise skleníkových plynů, menší spotřeba vody a energie a čisté odpadní vody oproti konvenční výrobě.
CO2 neutrální výroba

CO2 neutrální výroba

Vyrobit či vypěstovat dnes cokoliv bez uhlíkové stopy je téměř nemožné. Už pouhým rozsvícením ráno v koupelně, uvařením kávy či nastartováním automobilu za sebou necháváme stopu v životním prostředí. Cílem CO2 neutrální výroby je minimalizovat oxid uhličitý při výrobě a množství vzniklých škodlivin se kompenzuje podporou projektů na ochranu klimatu. 
1
Čistý design
2
Precizní zpracování
3
Respekt k přírodě
4
Česká výroba